İnternet Reklamları

Çocuğunuz sizden uzaktan kumandalı helikopter istedi fakat yakınınızda oyuncakçı yok. Ama internet elinizin altında. Hemen Google arama kutucuğuna uzaktan kumandalı helikopter yazdınız ve karşınıza gelen sponsor  linklerden birine tıklayıp oyuncağı bularak satın aldınız. Siz mutlu oldunuz, satıcınız da kazançlı çıktı. 

Satıcı ise sponsor reklamlar sayesinde bir müşteri kazanmaktan son derece mutlu oldu ve reklam vermekle ne kadar isabetli bir iş yaptığını bir kez daha anladı. 

Arama motorları yeni websitesini indeksleye dursun, bir an önce üst sıralara çıkmak istiyor ve müşterilerle buluşmak isteniliyorsa, oldukça etkili olan Google Adwords reklam hizmeti ile sizi tanıştırıyoruz. 

Google Adwords ve Tasarım Evi'nin özel reklam yönetimi hizmet paketimiz sayesinde bu işlemi çocuk oyuncağı haline getiriyoruz. İşletmenizin reklamını Google'da verin, destek hizmetini Tasarım Evi’nden alın, reklamlarınız görünsün, müşteriyi mıknatıs gibi çekin, karlı çıkın! Google'ın arama sonuçlarında şimdiden görünüyor olsanız bile, AdWords, Google'da ve reklamcılık ağımızda yeni hedef kitleleri hedeflemenize yardımcı olabilir. Yönetim paneli sayesinde tüm ziyaretçilerinizi ve istatistiklerinizi detaylı olarak görebilir, reklam ve pazarlama stratejilerinize yön verebilirsiniz. 

Reklamınız 15 dakikada değil, internet sitenizin tamamı incelenerek, pazarlama stratejileriniz göz önünde bulundurularak, titiz ve özenli bir biçimde hazırlanır. Google Adwords sisteminin sunduğu tüm araçları kullanarak reklamınızı size en fazla geri dönüş sağlayacak ve en düşük maliyetlerde olacak biçimde optimize edilir. 

Unutulmamalıdır ki Google Reklamları ancak profesyonellerin elinde hazırlandığında gazete ve televizyon reklamcılığından çok daha etkili bir sistemdir.

 

 

 

 

Follow us on Twitter
Joomla : TasarımEvi.."C